1- Toplam fiyattan başka ödemem gereken ücret var mı?

Sayfada gördüğünüz toplam fiyat, seçtiğiniz tarih aralığı için ödemeniz gereken toplam konaklama bedelidir ve bu fiyata elektrik, su, gaz, günlük havuz ve bahçe bakımı, giriş temizliği, kişi sayısı kadar temiz havlu, çarşaf gibi  masraflar dahildir. (Herhangi bir evde elektrik, su veya ilave hizmetler konusunda başka bir uygulama mevcut ise bu husus evin açıklama bölümünde belirtilmiştir). Fiyatlar her ev için TL olarak verilmiştir. Sizden eve girişte 500,00 TL depozito alınır ve hasar olmadığı sürece evden çıkarken size aynen iade edilir.

 

2- Evin kapasitesi ne anlama geliyor?

Bir evin bilgilerinde kaç kişilik olduğu yazmaktadır. Bu kişi sayısı o evde konaklayabilecek maksimum kişi sayısını vermektedir. Bazı evlerimizde salonda veya yatak odalarında yatak haricinde çekyat gibi yatma imkanları mevcut ise bu kapasite içerisine eklenmiştir. 2 yaşından büyük çocuklar için normal yatak sunulduğu için tam kişi olarak işlem görürler.

 

3- Evler dayalı döşeli, beyaz eşyalı mıdır?

Evet, bütün evlerimizde buzdolabı,çamaşır makinesi,ocak vs. bulunmaktadır. Diğer beyaz eşyalar evlerin detay bilgilerinde belirtilmiştir. Ayrıca mutfakta yeterli miktarda çatal, bıçak tabak vs. mevcuttur.

 

4- Evlerde havlu ve çarşaf bulunuyor mu?

Evet, evlerimizin hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için kişi sayısı kadar çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu mevcut değildir.

 

5- Eve giriş çıkış saatleri nedir?

Eve giriş saati 16:00, evden çıkış saati ise 10:00'dur. Eğer giriş ve çıkış tarihinden önce veya sonra başka bir rezervasyon yok ise, giriş ve çıkış saatlerinde ev sahibinin onayı ile esneklik sağlanabilir.

 

6- Evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Evcil dostlarımızın gelip gelemeyeceği konusunda her evin detayında bilgi verilmektedir. Evlerimiz ev hayvanınız tarafından zarara uğratıldığı takdirde, Ev sahibi oluşan zararın tazminini talep etme hakkına sahiptir.

 

7- Nasıl ödeme yapabilirim?

Bir evin rezervasyonunu gerçekleştirebilmek için, toplam bedelin %40'ını kredi kartı (mail order) veya havale yöntemi ile ödenmesi yeterlidir. Geri kalan %60 ödeme eve giriş tarihinde ödenmelidir. (Herhangi bir evde başka bir uygulama mevcut ise bu husus evin açıklama bölümünde belirtilmiştir.)